12.01.17

Чи реально заробити на онлайн-покері?

Чи реально заробити на онлайн-покері?

Ще один спосіб наповнити свій гаманець реальними хрусткими купюрами - заробити на грі в покер. Чи складно це зробити? У більшості випадків грати в покер і вигравати - це два різних поняття. Для того щоб процес став приносити значний прибуток, необхідно не просто мати досвід, а й знати про існуючі стратегіях виграшу. Наприклад, в процесі вибору партії краще віддавати перевагу тій грі, у якій передбачено кілька сотень тисяч «розіграних рук».
Якщо говорити про те, скільки можна заробити на грі в покер, то тут все буде залежати від кількості зіграних ігор, від суми виграшу, що стоїть на кону, від часу, проведеного в грі, від встановленого ліміту і т.п. Наприклад, якщо у вашій грі варто ліміт на 2/4 $, а сама партія розрахована приблизно на 100 «зіграних рук», то розмір виграшу в середньому буде дорівнює 16 $. Граючи в гру в 1000 «рук», реально отримати від 160 $ за день і близько 4800 $ за місяць.
На Pokerstars можливо заробити
 
 Багато починаючих гравців задаються питанням - чи можна заробляти на PokerStars? Природно, реальні гроші отримати цілком можливо, але питання про заробіток залишається спірним, оскільки ваші доходи будуть напряму залежати від рівня знань і досвіду.
 
 З перших кроків навряд чи можна отримати гарну віддачу, але при правильному підході залишатися в плюсі ​​не так складно. Головне досконально вивчити теорію, адже покер це гра з категорії «skill game», іншими словами грати потрібно зі своєї стратегією, зі спеціальним навиком. Але що стосується стабільного заробітку, то на перших порах це рідко кому вдається, хоча історія знає чимало гравців, які заробляли на покері більше мільйона доларів тільки за перший рік гри.


На питання хто і скільки заробляє в покер, не можна дати однозначної відповіді. Новачки, як правило, їх основна маса не заробляють зовсім. Але ось вже ті, які вийшли з розряду «новобранців» і грають в покер більше року, можуть заробити пристойні гроші. В середньому професійний гравець з двох річним досвідом може отримувати від однієї тисячі доларів в місяць.
 
 Як бачите, в покері велику роль відіграє досвід, теорія виходить на другий план, але якщо ви хочете перевершувати ваших опонентів у стратегічній грі, то без неї вам точно не обійтися. Справжні майстри, що присвятили все життя вивченню покеру, отримали не тільки безмірну світову славу, але мільйони доларів на банківських рахунках. Гравці такого плану належать до категорії екстра-класу, вони здатні заробляти, беручи участь у великих онлайн турнірах на PokerStars, брати участь і на більш масштабних світових чемпіонатах, де виграші перевищують межі розумних цифр заробітку.
 
 Для новачка ж передбачена спеціальна система безкоштовних турнірів, де не потрібно нічого платити - фріроли. На PokerStars їх проводять майже кожен день. Хоча у фріролах з великим призом можна приймати участь лише на місяць або на тиждень раз. На просторах онлайн покеру, PokerStars надає найкращі умови для новачків, лідерам фрірол турнірів надається можливість розділити приз $ 1000. Таким чином, ви без особливого вкладу та без ризику маєте унікальну можливість поповнити свій капітал.


Єдиний і напевно найбільший мінус безкоштовних турнірів - велика кількість учасників, в ряді ситуацій тут може навіть бути зовсім відсутня логіка гри, оскільки багато гравців беруть участь в подібних турнірах не відчуваючи відповідальності за свій безкоштовний стек.
Реглан жіночий "All-іn" виробництво СШАРеглан жіночий "All-іn" виробництво США